2 PSV shirts

Huidig bod: 120,00

Collectors item! Unieke PSV shirts
Set van 2 PSV shirts waarvan:
– een gesigneerd Thuis shirt (2017/2018) met de handtekeningen van de selectie spelers uit het kampioensjaar 2017/2018;
– het Europese jubileum shirt in luxe geschenkdoos met venster.
Geschonken door VV BES en als veilingstuk gekregen dankzij hun samenwerkingsverband met PSV.

Problemen met het uitbrengen van een bod of kunt u 7 juli niet aanwezig zijn? Neem dan contact op met Ton Smeets: info@tonsmeets.nl of 06-20036953

>> Terug naar alle veiling items

Uitverkocht

Er is geen bieding voor dit product

Beschrijving

Set van 2 PSV shirts waarvan: